СБ
МАР
23
HKIS HS Gym Court 1
Завершен
U10C FIS Blue Devils
18
U10C Southside Hawks Upsilon
16
HKIS HS Gym Court 2
Завершен
U10B CDNIS T-Wolves
19
U10B LEAGUEMVP Gold
31
HKIS MS Gym
Завершен
U14C ISF Warriors Girls
40
U14C Southside Hawks Girls Kappa
29
HKIS HS Gym Court 1
Завершен
U10B Ying Wa
13
U10B Southside Hawks Delta
37
HKIS HS Gym Court 2
Завершен
U10A ISF Cranes
26
U10A LEAGUEMVP Black
39
HKIS MS Gym
Завершен
U14C FIS Red Devils
51
U14C Tornadoes Girls
21
HKIS Repulse Bay UP Gym
Завершен
U10C ISF Coed Warriors
9
U10C TDBA Coed
21
HKIS HS Gym Court 1
Завершен
U10C FIS Blue Devils
16
U10C Aussie Wombats
10
HKIS HS Gym Court 2
Завершен
U10A Ying Wa PS
35
U10A Southside Hawks Lambda
22
HKIS MS Gym
Завершен (OT)
U14B Shuseki BC D2
41
U14B Southside Hawks Beta
39
HKIS Repulse Bay UP Gym
Завершен
U14C ISF Cardinals
35
U14C TDBA D3
51
HKIS HS Gym Court 1
Завершен
U10B Ying Wa
17
U10B ICS Cobras
26
HKIS HS Gym Court 2
Завершен
U12B Top Flight Gold
35
U12B Southside Hawks Sigma
21
HKIS MS Gym
Завершен
U14C Shueki BC D3
33
U14C Southside Hawks Tau
37
HKIS Repulse Bay UP Gym
Завершен
U10C ISF Dragons
37
U10C TDBA Coed
33
HKIS HS Gym Court 1
Завершен
U12A LEAGUEMVP Gold
32
U12A Southside Hawks Omega
16
HKIS MS Gym
Завершен
U14B FIS Blue Devils D2
44
U14B Eagles-Vipers
14
HKIS Repulse Bay UP Gym
Завершен
U12C ISF Warriors Girls
16
U12C Kellett Girls
8
HKIS HS Gym Court 2
Завершен
U12C Top Flight Coed
27
U12C Southside Hawks Epsilon
38
HKIS HS Gym Court 1
Завершен
U12C FIS Blue Devils Coed
14
U12C YCA Coed
20
HKIS HS Gym Court 2
Завершен
U12B Top Flight Gold
17
U12B Aussie Wombats
33
HKIS Repulse Bay UP Gym
Завершен
U12C ISF Dragons
17
U12C Kellett Boys
10
ПН
МАР
25
ISF Academy
Завершен
U10C ISF Dragons
26
U10C ISF Coed Warriors
15
СБ
АПР
13
HKIS MS Gym
12:00
U12A LEAGUEMVP Gold
U12A Southside Hawks Zeta
ISF Academy
12:00
U12C CDNIS T-Wolves
U12C ISF Dragons
International Christian School
12:00
U12C ISF Dragons
U12C ICS Cobras
HKIS MS Gym
13:00
U10B LEAGUEMVP Gold
U10B Southside Hawks Delta
ISF Academy
13:00
U10B CDNIS T-Wolves
U10B Ying Wa
International Christian School
13:00
U10B ISF Cardinals
U10B ICS Cobras
HKIS MS Gym
14:00
U12A Southside Hawks Omega
U12A Southside Hawks Zeta
ISF Academy
14:00
U14C Shueki BC D3
U14C ISF Cardinals
International Christian School
14:00
U14C ISF Warriors Girls
U14C Tornadoes Girls
HKIS MS Gym
15:00
U12C Kellett Girls
U12C YCA Coed
ISF Academy
15:00
U10A LEAGUEMVP Black
U10A ISF Cranes
International Christian School
15:00
U14A TDBA D1
U14A Vipers-Eagles
HKIS MS Gym
16:00
U12C Kellett Boys
U12C Southside Hawks Epsilon
ISF Academy
16:00
U14C Southside Hawks Tau
U14C ISF Cardinals
International Christian School
16:00
U12B Shuseki BC
U12B Top Flight Gold
HKIS MS Gym
17:00
U12C Kellett Girls
U12C Southside Hawks Girls Phi
ISF Academy
17:00
U10A Southside Hawks Lambda
U10A ISF Cranes
International Christian School
17:00
U14B Shuseki BC D2
U14B Eagles-Vipers
СБ
АПР
20
HKIS MS Gym
12:00
U10C Shuseki BC
U10C Southside Hawks Upsilon
HKIS Repulse Bay UP Gym
12:00
U10B Ying Wa
U10B CDNIS T-Wolves
French International School Happy Valley
12:00
U10C ISF Coed Warriors
U10C FIS Blue Devils
HKIS MS Gym
13:00
U14B Shuseki BC D2
U14B Top Flight Silver
HKIS Repulse Bay UP Gym
13:00
U10A G.O.A.T.
U10A ISF Cranes
French International School Happy Valley
13:00
U14C ISF Warriors Girls
U14C FIS Red Devils
HKIS MS Gym
14:00
U12C TDBA D3
U12C Top Flight Coed
HKIS Repulse Bay UP Gym
14:00
U10C Aussie Wombats
U10C ISF Dragons
French International School Happy Valley
14:00
U12C CDNIS T-Wolves
U12C FIS Blue Devils Coed
HKIS Repulse Bay UP Gym
15:00
U10A G.O.A.T.
U10A Ying Wa PS
HKIS MS Gym
15:00
U14A TDBA D1
U14A Top Flight Gold
French International School Happy Valley
15:00
U14B Eagles-Vipers
U14B FIS Blue Devils D2
HKIS MS Gym
16:00
U12A Southside Hawks Omega
U12A LEAGUEMVP Gold
French International School Happy Valley
16:00
U14C Shueki BC D3
U14C FIS Blue Devils D3
HKIS Repulse Bay UP Gym
16:00
U12C ISF Warriors Girls
U12C Southside Hawks Girls Phi
HKIS MS Gym
17:00
U10A Southside Hawks Lambda
U10A LEAGUEMVP Black
HKIS Repulse Bay UP Gym
17:00
U12B ISF Cardinals
U12B Top Flight Gold
French International School Happy Valley
17:00
U12B Shuseki BC
U12B FIS Blue Devils
Toggle navigation
Главная
Таблица
Расписание/Результаты
Статистика
Статистика игрока
КОМАНДНАЯ СТАТИСТИКА - ПОЛЕВЫЕ
Лидеры
Лидирующие Игроки
Лидирующие Команды
Форум
RU
ENGLISH
FRANÇAIS
РУССКИЙ
ESPAÑOL
Hong Kong Junior Basketball League
Главная
Free version made possible by advertising.
Главная
Season 2 2023
Season 1 2023
Preseason 1 2023
Поделитесь ссылкой на эту страничку :
Tweet
Таблица
U10 Coed
Division 1
КОМАНДА
М
В
П
ОЧК
LEG
U10A LEAGUEMVP Black
4
4
0
12
GOA
U10A G.O.A.T.
4
3
1
9
ISA
U10A ISF Cranes
3
1
2
3
SSL
U10A Southside Hawks Lambda
4
1
3
3
YIN
U10A Ying Wa PS
5
1
4
3
Division 2
КОМАНДА
М
В
П
ОЧК
LEA
U10B LEAGUEMVP Gold
5
5
0
15
ISI
U10B ISF Cardinals
5
4
1
12
ICD
U10B ICS Cobras
5
2
3
6
SSD
U10B Southside Hawks Delta
5
2
3
6
CDN
U10B CDNIS T-Wolves
4
1
3
3
YIW
U10B Ying Wa
4
0
4
0
Division 3
КОМАНДА
М
В
П
ОЧК
ISS
U10C ISF Dragons
5
3
2
9
SHS
U10C Shuseki BC
4
3
1
9
SHU
U10C Southside Hawks Upsilon
5
3
2
9
TDX
U10C TDBA Coed
5
3
2
9
FIY
U10C FIS Blue Devils
3
2
1
6
III
U10C ISF Coed Warriors
5
2
3
6
WOT
U10C Aussie Wombats
5
0
5
0
U12 Boys
Division 1
КОМАНДА
М
В
П
ОЧК
SSO
U12A Southside Hawks Omega
4
3
1
9
LEC
U12A LEAGUEMVP Gold
4
2
2
6
SSZ
U12A Southside Hawks Zeta
3
1
2
3
Division 2
КОМАНДА
М
В
П
ОЧК
AUT
U12B Aussie Wombats
6
3
3
9
FIX
U12B FIS Blue Devils
4
3
1
9
ISP
U12B ISF Cardinals
5
3
2
9
SKU
U12B Shuseki BC
3
3
0
9
TOG
U12B Top Flight Gold
4
1
3
3
SSS
U12B Southside Hawks Sigma
5
0
5
0
Division 3
КОМАНДА
М
В
П
ОЧК
ICC
U12C ICS Cobras
5
5
0
15
TDB
U12C TDBA D3
5
4
1
12
SSE
U12C Southside Hawks Epsilon
5
2
3
6
TFC
U12C Top Flight Coed
5
2
3
6
ISR
U12C ISF Dragons
4
1
3
3
KET
U12C Kellett Boys
5
1
4
3
U12 Coed
Division 3
КОМАНДА
М
В
П
ОЧК
CDI
U12C CDNIS T-Wolves
4
4
0
12
YCA
U12C YCA Coed
5
3
2
9
ISQ
U12C ISF Warriors Girls
5
2
3
6
SSC
U12C Southside Hawks Girls Phi
3
2
1
6
KEL
U12C Kellett Girls
4
1
3
3
FFF
U12C FIS Blue Devils Coed
4
0
4
0
U14 Boys
Division 1
КОМАНДА
М
В
П
ОЧК
SSA
U14A Southside Hawks Alpha
5
5
0
15
TFG
U14A Top Flight Gold
5
2
3
6
VIP
U14A Vipers-Eagles
4
2
2
6
TDC
U14A TDBA D1
3
0
3
0
Division 2
КОМАНДА
М
В
П
ОЧК
SSB
U14B Southside Hawks Beta
5
4
1
13
SIK
U14B Shuseki BC D2
4
3
1
8
FIH
U14B FIS Blue Devils D2
4
2
2
6
EAG
U14B Eagles-Vipers
3
1
2
3
TFL
U14B Top Flight Silver
5
0
5
0
Division 3
КОМАНДА
М
В
П
ОЧК
TDE
U14C TDBA D3
5
4
1
12
FIS
U14C FIS Blue Devils D3
3
3
0
9
SSY
U14C Southside Hawks Tau
5
2
3
6
ISZ
U14C ISF Cardinals
4
1
3
3
SKK
U14C Shueki BC D3
3
0
3
0
U14 Girls
Division 3
КОМАНДА
М
В
П
ОЧК
ISX
U14C ISF Warriors Girls
4
4
0
12
FIZ
U14C FIS Red Devils
4
2
2
6
SSK
U14C Southside Hawks Girls Kappa
4
2
2
6
TOR
U14C Tornadoes Girls
4
0
4
0
Последние результаты
понедельник Март 25, 2024 - 16:00
Final
U10C ISF Dragons
26
U10C ISF Coed Warriors
15
суббота Март 23, 2024 - 17:00
Final
U12B Top Flight Gold
17
U12B Aussie Wombats
33
суббота Март 23, 2024 - 17:00
Final
U12C ISF Dragons
17
U12C Kellett Boys
10
суббота Март 23, 2024 - 17:00
Final
U12C FIS Blue Devils Coed
14
U12C YCA Coed
20
суббота Март 23, 2024 - 16:00
Final
U12A LEAGUEMVP Gold
32
U12A Southside Hawks Omega
16
суббота Март 23, 2024 - 16:00
Final
U12C ISF Warriors Girls
16
U12C Kellett Girls
8
суббота Март 23, 2024 - 16:00
Final
U14B FIS Blue Devils D2
44
U14B Eagles-Vipers
14
суббота Март 23, 2024 - 16:00
Final
U12C Top Flight Coed
27
U12C Southside Hawks Epsilon
38
суббота Март 23, 2024 - 15:00
Final
U14C Shueki BC D3
33
U14C Southside Hawks Tau
37
суббота Март 23, 2024 - 15:00
Final
U12B Top Flight Gold
35
U12B Southside Hawks Sigma
21
суббота Март 23, 2024 - 15:00
Final
U10C ISF Dragons
37
U10C TDBA Coed
33
суббота Март 23, 2024 - 15:00
Final
U10B Ying Wa
17
U10B ICS Cobras
26
суббота Март 23, 2024 - 14:00
Final
U10C FIS Blue Devils
16
U10C Aussie Wombats
10
суббота Март 23, 2024 - 14:00
Final
U14C ISF Cardinals
35
U14C TDBA D3
51
суббота Март 23, 2024 - 14:00
Final
U10A Ying Wa PS
35
U10A Southside Hawks Lambda
22
суббота Март 23, 2024 - 14:00
Final OT
U14B Shuseki BC D2
41
U14B Southside Hawks Beta
39
суббота Март 23, 2024 - 13:00
Final
U14C FIS Red Devils
51
U14C Tornadoes Girls
21
суббота Март 23, 2024 - 13:00
Final
U10A ISF Cranes
26
U10A LEAGUEMVP Black
39
суббота Март 23, 2024 - 13:00
Final
U10C ISF Coed Warriors
9
U10C TDBA Coed
21
суббота Март 23, 2024 - 13:00
Final
U10B Ying Wa
13
U10B Southside Hawks Delta
37
суббота Март 23, 2024 - 12:00
Final
U10C FIS Blue Devils
18
U10C Southside Hawks Upsilon
16
суббота Март 23, 2024 - 12:00
Final
U10B CDNIS T-Wolves
19
U10B LEAGUEMVP Gold
31
суббота Март 23, 2024 - 12:00
Final
U14C ISF Warriors Girls
40
U14C Southside Hawks Girls Kappa
29
Leaders - Players
POINTS PER GAME
нет лидера
2
-
3
-
4
-
5
-
2 POINTS FIELD GOALS PERCENTAGE
нет лидера
2
-
3
-
4
-
5
-
ASSISTS PER GAME
нет лидера
2
-
3
-
4
-
5
-
REBOUNDS PER GAME
нет лидера
2
-
3
-
4
-
5
-
Загрузка...