SAT
APR
13
HKIS MS Gym
Final
U12A LEAGUEMVP Gold
38
U12A Southside Hawks Zeta
27
International Christian School
Final
U12C ISF Dragons
39
U12C ICS Cobras
45
HKIS MS Gym
Final
U10B LEAGUEMVP Gold
33
U10B Southside Hawks Delta
7
ISF Academy
Final
U10B CDNIS T-Wolves
0
U10B Ying Wa
20
International Christian School
Final
U10B ISF Cardinals
38
U10B ICS Cobras
14
HKIS MS Gym
Final
U12A Southside Hawks Omega
29
U12A Southside Hawks Zeta
43
ISF Academy
Final
U14C Shueki BC D3
34
U14C ISF Cardinals
33
International Christian School
Final
U14C ISF Warriors Girls
46
U14C Tornadoes Girls
16
HKIS MS Gym
Final
U12C Kellett Girls
24
U12C YCA Coed
22
ISF Academy
Final
U10A LEAGUEMVP Black
44
U10A ISF Cranes
32
International Christian School
Final
U14A TDBA D1
37
U14A Vipers-Eagles
48
HKIS MS Gym
Final
U12C Kellett Boys
27
U12C Southside Hawks Epsilon
9
ISF Academy
Final
U14C Southside Hawks Tau
47
U14C ISF Cardinals
37
International Christian School
Final
U12B Shuseki BC
35
U12B Top Flight Gold
32
HKIS MS Gym
Final
U12C Kellett Girls
7
U12C Southside Hawks Girls Phi
37
ISF Academy
Final
U10A Southside Hawks Lambda
19
U10A ISF Cranes
33
International Christian School
Final
U14B Shuseki BC D2
47
U14B Eagles-Vipers
30
SAT
APR
20
HKIS HS Gym Court 1
Final
U10C Shuseki BC
30
U10C Southside Hawks Upsilon
32
HKIS HS Gym Court 2
Final
U10B Ying Wa
24
U10B CDNIS T-Wolves
26
French International School Happy Valley
Final  (OT)
U10C ISF Coed Warriors
24
U10C FIS Blue Devils
22
HKIS HS Gym Court 1
Final
U14B Shuseki BC D2
49
U14B Top Flight Silver
34
HKIS HS Gym Court 2
Final
U10A G.O.A.T.
38
U10A Ying Wa PS
31
French International School Happy Valley
Final
U14C ISF Warriors Girls
25
U14C FIS Red Devils
31
HKIS HS Gym Court 1
Final
U12C TDBA D3
51
U12C Top Flight Coed
29
HKIS HS Gym Court 2
Final
U10C Aussie Wombats
24
U10C ISF Dragons
21
French International School Happy Valley
Final
U12C CDNIS T-Wolves
39
U12C FIS Blue Devils Coed
9
HKIS HS Gym Court 2
Final
U10A G.O.A.T.
34
U10A ISF Cranes
32
HKIS HS Gym Court 1
Final
U14A TDBA D1
52
U14A Top Flight Gold
46
French International School Happy Valley
Final
U14B Eagles-Vipers
30
U14B FIS Blue Devils D2
40
HKIS HS Gym Court 1
Final
U12A Southside Hawks Omega
45
U12A LEAGUEMVP Gold
39
French International School Happy Valley
Final
U14C Shueki BC D3
23
U14C FIS Blue Devils D3
28
HKIS HS Gym Court 2
Final
U12C ISF Warriors Girls
4
U12C Southside Hawks Girls Phi
11
HKIS HS Gym Court 1
Final
U10A Southside Hawks Lambda
33
U10A LEAGUEMVP Black
51
HKIS HS Gym Court 2
Final
U12B ISF Cardinals
27
U12B Top Flight Gold
32
French International School Happy Valley
Final
U12B Shuseki BC
29
U12B FIS Blue Devils
42
SAT
APR
27
HKIS HS Gym Court 2
12:00 PM
U12C CDNIS T-Wolves
U12C ISF Dragons
HKIS MS Gym
1:00 PM
U14B FIS Blue Devils D2
U14A Vipers-Eagles
HKIS HS Gym Court 2
2:00 PM
U12B FIS Blue Devils
U12B Southside Hawks Sigma
HKIS MS Gym
2:00 PM
U14C FIS Blue Devils D3
U14C TDBA D3
HKIS HS Gym Court 1
3:00 PM
U14C FIS Red Devils
U14C Southside Hawks Girls Kappa
HKIS HS Gym Court 2
3:00 PM
U10C FIS Blue Devils
U10C Shuseki BC
HKIS MS Gym
3:00 PM
U14A Southside Hawks Alpha
U14A TDBA D1
HKIS HS Gym Court 1
4:00 PM
U12C FIS Blue Devils Coed
U12C Southside Hawks Girls Phi
HKIS HS Gym Court 2
4:00 PM
U14C FIS Blue Devils D3
U14C Shueki BC D3
HKIS MS Gym
4:00 PM
U14B Southside Hawks Beta
U14B Eagles-Vipers
HKIS HS Gym Court 1
5:00 PM
U14C Tornadoes Girls
U14C Southside Hawks Girls Kappa
HKIS HS Gym Court 2
5:00 PM
U10C FIS Blue Devils
U10C TDBA Coed
HKIS MS Gym
5:00 PM
U12A Southside Hawks Zeta
U12B Shuseki BC
Free version made possible by advertising.
Standings

U10 Coed
Division 1
 # TeamGPWLPTSPCTHOMEAWAYPSPA+/-LAST10STRK
1 LEGU10A LEAGUEMVP Black660181.0003-03-0254133+1216-0W6
2 GOAU10A G.O.A.T.65115.8330-05-1214173+415-1W5
3 ISAU10A ISF Cranes6246.3332-30-1183188-52-4L1
4 SSLU10A Southside Hawks Lambda6153.1671-30-2135227-921-5L5
5 YINU10A Ying Wa PS6153.1670-31-2134199-651-5L1

Division 2
 # TeamGPWLPTSPCTHOMEAWAYPSPA+/-LAST10STRK
1 LEAU10B LEAGUEMVP Gold660181.0003-03-020473+1316-0W6
2 ISIU10B ISF Cardinals65115.8333-02-116498+665-1W4
3 CDNU10B CDNIS T-Wolves6246.3332-00-495140-452-4W1
4 ICDU10B ICS Cobras6246.3332-10-3117156-392-4L1
5 SSDU10B Southside Hawks Delta6246.3332-30-1116162-462-4L1
6 YIWU10B Ying Wa6153.1671-10-483150-671-5L1

Division 3
 # TeamGPWLPTSPCTHOMEAWAYPSPA+/-LAST10STRK
1 SHUU10C Southside Hawks Upsilon64212.6674-20-0141129+124-2W1
2 IIIU10C ISF Coed Warriors6338.4442-11-2111115-43-3W1
3 ISSU10C ISF Dragons6339.5000-13-2127122+53-3L1
4 SHSU10C Shuseki BC5329.6001-02-2122101+213-2L1
5 TDXU10C TDBA Coed5329.6002-21-0141110+313-2L1
6 FIYU10C FIS Blue Devils4227.5830-22-06466-22-2L1
7 WOTU10C Aussie Wombats6153.1670-21-384147-631-5W1

U12 Boys
Division 1
 # TeamGPWLPTSPCTHOMEAWAYPSPA+/-LAST10STRK
1 SSOU12A Southside Hawks Omega64212.6671-13-1222212+104-2W1
2 LECU12A LEAGUEMVP Gold6339.5000-23-1216210+63-3L1
3 SSZU12A Southside Hawks Zeta5236.4001-31-0168171-32-3W1

Division 2
 # TeamGPWLPTSPCTHOMEAWAYPSPA+/-LAST10STRK
1 FIXU12B FIS Blue Devils54112.8004-10-0193149+444-1W4
2 SKUU12B Shuseki BC54112.8001-03-1183146+374-1L1
3 AUTU12B Aussie Wombats6339.5001-12-2230235-53-3W1
4 ISPU12B ISF Cardinals6339.5001-12-2213210+33-3L1
5 TOGU12B Top Flight Gold6246.3331-21-2162197-352-4W1
6 SSSU12B Southside Hawks Sigma5050.0000-40-1130187-570-5L5

Division 3
 # TeamGPWLPTSPCTHOMEAWAYPSPA+/-LAST10STRK
1 ICCU12C ICS Cobras660181.0002-04-0294211+836-0W6
2 TDBU12C TDBA D365115.8331-14-0267174+935-1W3
3 KETU12C Kellett Boys6246.3330-12-3110136-262-4W1
4 SSEU12C Southside Hawks Epsilon6246.3332-40-0141172-312-4L1
5 TFCU12C Top Flight Coed6246.3332-30-1158216-582-4L3
6 ISRU12C ISF Dragons5143.2000-21-2139170-311-4L1

U12 Coed
Division 3
 # TeamGPWLPTSPCTHOMEAWAYPSPA+/-LAST10STRK
1 CDIU12C CDNIS T-Wolves550151.0001-04-020576+1295-0W5
2 SSCU12C Southside Hawks Girls Phi54112.8004-10-013794+434-1W2
3 YCAU12C YCA Coed6339.5002-21-1133157-243-3L1
4 ISQU12C ISF Warriors Girls6246.3330-22-281117-362-4L1
5 KELU12C Kellett Girls6246.3330-12-384148-642-4L1
6 FFFU12C FIS Blue Devils Coed5050.0000-30-246124-780-5L5

U14 Boys
Division 1
 # TeamGPWLPTSPCTHOMEAWAYPSPA+/-LAST10STRK
1 SSAU14A Southside Hawks Alpha550151.0003-02-0272177+955-0W5
2 VIPU14A Vipers-Eagles5329.6003-10-1235243-83-2W2
3 TFGU14A Top Flight Gold6246.3331-11-3245256-112-4L2
4 TDCU14A TDBA D15143.2000-21-2215261-461-4W1

Division 2
 # TeamGPWLPTSPCTHOMEAWAYPSPA+/-LAST10STRK
1 SIKU14B Shuseki BC D265114.7782-03-1254214+405-1W5
2 SSBU14B Southside Hawks Beta54113.8674-10-0207145+624-1L1
3 FIHU14B FIS Blue Devils D25329.6001-02-2206169+373-2W2
4 EAGU14B Eagles-Vipers5143.2001-20-2131217-861-4L3
5 TFLU14B Top Flight Silver6060.0000-20-4168251-830-6L6

Division 3
 # TeamGPWLPTSPCTHOMEAWAYPSPA+/-LAST10STRK
1 FISU14C FIS Blue Devils D3440121.0002-02-0152126+264-0W4
2 TDEU14C TDBA D354112.8002-02-1206151+554-1W4
3 SSYU14C Southside Hawks Tau6339.5002-31-0200235-353-3W2
4 ISZU14C ISF Cardinals6153.1670-21-3229236-71-5L4
5 SKKU14C Shueki BC D35143.2000-21-2136175-391-4L1

U14 Girls
Division 3
 # TeamGPWLPTSPCTHOMEAWAYPSPA+/-LAST10STRK
1 ISXU14C ISF Warriors Girls65115.8330-05-1237137+1005-1L1
2 FIZU14C FIS Red Devils5329.6002-11-1190158+323-2W2
3 SSKU14C Southside Hawks Girls Kappa4226.5002-20-0131126+52-2L1
4 TORU14C Tornadoes Girls5050.0000-30-294231-1370-5L5

Loading in progress...