ŠT
JÚN
29
GOULDS ARENA
Ukončené
MMBHL [11U]
0
Murphy Service Thunder [11U]
5
Conception Bay South Arena
Ukončené
Leading Edge [15U]
7
MMBHL [15U]
0
GOULDS ARENA
Ukončené
Leading Edge [U11]
5
WSUBHC [11U]
0
Conception Bay South Arena
Ukončené
WSUBHC [15U]
1
Turbo Pigeons [15U]
3
GOULDS ARENA
Ukončené
TP Lightning [13U]
1
Tripen Blaze [13U]
2
Conception Bay South Arena
Ukončené
NL Selects [17U]
7
TP Lightning [19U]
0
GOULDS ARENA
Ukončené
WSUBHC [13U]
0
CB Stars [13U]
0
PI
JÚN
30
Conception Bay South Arena
Ukončené
CBN Stars [15U]
1
Clarenville Cardinals [15U]
2
Robert French Memorial Stadium
Ukončené
TP Lightning [11U]
0
White Hills Wildcats [11U]
7
GOULDS ARENA
Ukončené
Central Raiders [13U]
8
TP Lightning [13U]
1
Robert French Memorial Stadium
Ukončené
CBN Stars [11U]
4
Central Raiders [11U]
7
Conception Bay South Arena
Ukončené
A Step Above [15U]
1
Leading Edge [15U]
1
GOULDS ARENA
Ukončené
CB Stars [13U]
1
A Step Above [13U]
5
Robert French Memorial Stadium
Ukončené
A Step Above [11U]
8
MMBHL [11U]
1
Conception Bay South Arena
Ukončené
MMBHL [15U]
2
WSUBHC [15U]
3
GOULDS ARENA
Ukončené
WSUBHC [13U]
7
Tripen Blaze [13U]
0
Robert French Memorial Stadium
Ukončené
Murphy Service Thunder [11U]
3
Leading Edge [U11]
1
Conception Bay South Arena
Ukončené
Turbo Pigeons [15U]
7
CBN Stars [15U]
0
GOULDS ARENA
Ukončené
A Step Above [13U]
3
Central Raiders [13U]
2
Robert French Memorial Stadium
Ukončené
TP Lightning [11U]
3
WSUBHC [11U]
7
Conception Bay South Arena
Ukončené
Clarenville Cardinals [15U]
7
A Step Above [15U]
5
GOULDS ARENA
Ukončené
White Hills Wildcats [11U]
1
CBN Stars [11U]
0
Robert French Memorial Stadium
Ukončené
Central Raiders [11U]
4
A Step Above [11U]
5
Conception Bay South Arena
Ukončené
TP Lightning [19U]
1
NL Host [17U]
4
SO
JÚL
1
Conception Bay South Arena
Ukončené
Leading Edge [15U]
0
Turbo Pigeons [15U]
3
Robert French Memorial Stadium
Ukončené
MMBHL [11U]
5
Central Raiders [11U]
10
GOULDS ARENA
Ukončené
TP Lightning [13U]
0
A Step Above [13U]
7
Robert French Memorial Stadium
Ukončené
Murphy Service Thunder [11U]
4
CBN Stars [11U]
0
Conception Bay South Arena
Ukončené
NL Host [17U]
0
NL Selects [17U]
5
GOULDS ARENA
Ukončené
Central Raiders [13U]
2
WSUBHC [13U]
4
Robert French Memorial Stadium
Ukončené
Leading Edge [U11]
4
TP Lightning [11U]
3
GOULDS ARENA
Ukončené
Tripen Blaze [13U]
0
CB Stars [13U]
3
Conception Bay South Arena
Ukončené
MMBHL [15U]
1
Clarenville Cardinals [15U]
2
Robert French Memorial Stadium
Ukončené
WSUBHC [11U]
0
White Hills Wildcats [11U]
5
Ukončené
WSUBHC [15U]
6
CBN Stars [15U]
0
Robert French Memorial Stadium
Ukončené
A Step Above [11U]
2
Murphy Service Thunder [11U]
1
GOULDS ARENA
Ukončené
A Step Above [13U]
5
WSUBHC [13U]
1
Conception Bay South Arena
Ukončené
Turbo Pigeons [15U]
3
A Step Above [15U]
4
Robert French Memorial Stadium
Ukončené
CBN Stars [11U]
8
MMBHL [11U]
3
GOULDS ARENA
Ukončené
CB Stars [13U]
7
TP Lightning [13U]
0
Robert French Memorial Stadium
Ukončené
Central Raiders [11U]
7
TP Lightning [11U]
0
Conception Bay South Arena
Ukončené
TP Lightning [19U]
0
NL Selects [17U]
7
GOULDS ARENA
Ukončené
Tripen Blaze [13U]
2
Central Raiders [13U]
4
Robert French Memorial Stadium
Ukončené
WSUBHC [11U]
1
A Step Above [11U]
4
Conception Bay South Arena
Ukončené
Clarenville Cardinals [15U]
0
Leading Edge [15U]
5
Robert French Memorial Stadium
Ukončené
White Hills Wildcats [11U]
3
Leading Edge [U11]
1
Conception Bay South Arena
Ukončené
CBN Stars [15U]
3
MMBHL [15U]
3
Conception Bay South Arena
Ukončené
A Step Above [15U]
5
WSUBHC [15U]
10
Conception Bay South Arena
Ukončené
NL Host [17U]
6
TP Lightning [19U]
1
NE
JÚL
2
Conception Bay South Arena
Ukončené
NL Selects [17U]
3
NL Host [17U]
0
GOULDS ARENA
Ukončené
Murphy Service Thunder [11U]
2
White Hills Wildcats [11U]
1
Conception Bay South Arena
Ukončené
Leading Edge [15U]
0
Turbo Pigeons [15U]
7
GOULDS ARENA
Ukončené
Central Raiders [11U]
3
A Step Above [11U]
2
GOULDS ARENA
Ukončené
Central Raiders [13U]
0
A Step Above [13U]
7
Conception Bay South Arena
Ukončené
Clarenville Cardinals [15U]
1
WSUBHC [15U]
3
GOULDS ARENA
Ukončené
WSUBHC [13U]
7
CB Stars [13U]
1
Conception Bay South Arena
Ukončené
NL Host [17U]
1
NL Selects [17U]
2
GOULDS ARENA
Ukončené
Murphy Service Thunder [11U]
3
Central Raiders [11U]
2
Conception Bay South Arena
Ukončené
WSUBHC [15U]
0
Turbo Pigeons [15U]
4
GOULDS ARENA
Ukončené
WSUBHC [13U]
6
A Step Above [13U]
1
ŠT
JÚL
6
GLACIER ARENA
Ukončené
Team Black - Womens
3
Team Yellow - Womens
1
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
Cabot
2
Kilbride
4
GLACIER ARENA
Ukončené
NL Host [15U]
0
MMBHL [17U]
0
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
CBN Advance Auto Lightning
9
Supplement King
2
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
Pop's Pub
6
Mr. Lube
5
GLACIER ARENA
Ukončené
WSUBHC [17U]
4
NL Selects [15U]
3
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
NL Selects [19U]
2
Gander Raiders
4
GLACIER ARENA
Ukončené
Team Yellow - Womens
1
Team White - Womens
3
PI
JÚL
7
GLACIER ARENA
Ukončené
NL Host [15U]
1
Hickey Timberwolves [17U]
8
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
Gander Raiders
5
Mr. Lube
4
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
Supplement King
0
Cabot
4
GLACIER ARENA
Ukončené
MMBHL [17U]
5
WSUBHC [17U]
3
GLACIER ARENA
Ukončené
Team White - Womens
0
Team Black - Womens
1
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
GFW
5
CBN Advance Auto Lightning
3
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
Pop's Pub
4
LCR Labrador Impact
3
GLACIER ARENA
Ukončené
NL Selects [15U]
5
A Step Above [17U]
2
SO
JÚL
8
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
GFW
3
Kilbride
3
GLACIER ARENA
Ukončené
WSUBHC [17U]
2
NL Host [15U]
0
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
CBN Advance Auto Lightning
4
Cabot
2
GLACIER ARENA
Ukončené
A Step Above [17U]
4
MMBHL [17U]
1
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
NL Selects [19U]
3
Pop's Pub
6
GLACIER ARENA
Ukončené
NL Selects [15U]
4
Hickey Timberwolves [17U]
6
GLACIER ARENA
Ukončené
Team Black - Womens
2
Team Yellow - Womens
1
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
Mr. Lube
4
LCR Labrador Impact
6
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
Supplement King
0
GFW
6
GLACIER ARENA
Ukončené
A Step Above [17U]
4
NL Host [15U]
1
GLACIER ARENA
Ukončené
Hickey Timberwolves [17U]
6
WSUBHC [17U]
1
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
Kilbride
5
CBN Advance Auto Lightning
2
GLACIER ARENA
Ukončené
Team Yellow - Womens
2
Team White - Womens
4
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
Mr. Lube
3
NL Selects [19U]
1
GLACIER ARENA
Ukončené
MMBHL [17U]
2
NL Selects [15U]
2
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
LCR Labrador Impact
4
Gander Raiders
2
GLACIER ARENA
Ukončené
Hickey Timberwolves [17U]
3
A Step Above [17U]
2
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
Cabot
2
GFW
1
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
Kilbride
4
Supplement King
1
GLACIER ARENA
Ukončené
Team White - Womens
0
Team Black - Womens
0
GLACIER ARENA
Ukončené
LCR Labrador Impact
2
NL Selects [19U]
0
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
Gander Raiders
1
Pop's Pub
4
NE
JÚL
9
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
Cabot
1
Kilbride
5
GLACIER ARENA
Ukončené
MMBHL [17U]
2
Hickey Timberwolves [17U]
6
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
CBN Advance Auto Lightning
2
GFW
4
GLACIER ARENA
Ukončené
WSUBHC [17U]
1
A Step Above [17U]
4
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
Mr. Lube
2
Pop's Pub
3
GLACIER ARENA
Ukončené (OT #1)
Team White - Womens
1
Team Black - Womens
2
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
Gander Raiders
4
LCR Labrador Impact
3
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené
GFW
2
Kilbride
4
GLACIER ARENA
Ukončené
A Step Above [17U]
1
Hickey Timberwolves [17U]
5
Ken Williams Southern Shore Arena
Ukončené (OT #1)
Gander Raiders
4
Pop's Pub
5
Toggle navigation
Domov
Tabuľka
Program & Výsledky
Štatistiky
Korčuliarske štatistiky
Štatistiky brankárov
Player Stats - Teams
Goalie Stats - Teams
Penalties Stats
Najlepší hráči
Najlepší hráči
Najlepší hráči tímu
Teams
Team Black - Womens
Team White - Womens
Team Yellow - Womens
Diskusné fórum
SK
ENGLISH
FRANÇAIS
SLOVENSKI
РУССКИЙ
SLOVENSKÝ
Newfoundland and Labrador Ball Hockey Association
Penalties Stats
Penalties Stats
Senior Women [2023]
Men Tier II [2023]
Men Tier I [2023]
19U [2023]
17U [2023]
15U [2023]
13U [2023]
11U [2023]
Men Tier II [2022]
Men Tier I [2022]
Senior Women [2022]
19U [2022]
17U [2022]
15U [2022]
13U [2022]
U11 [2022]
Zdieľajte stránku teraz :
Tweet
Filters
Filters
Od
Do
-- Všetky tímy --
Team Black - Womens
Team White - Womens
Team Yellow - Womens
-- All penalties category --
Menší trest
Dvojitý menší trest
Väčší trest
Vylúčenie do konca stretnutia
Osobný trest
Trest v hre
Trestné strieľanie
-- All penalties type --
2nd fight same stoppage
2nd misconduct
3rd fight of the game
Aggressor
Attempt to injured
Bench
Boarding
Body checking
Butt ending
Charging
Check to the head
Clipping
Closing hand on the puck
Continuing altercation
Cross checking
Delay of game
Diving
Elbowing
Face-off violation
Fight after the end of the period
Fight after the original altercation
Fighting
Game ejection
Game misconduct
Goalie interference
Goalie leaving the crease
Gross misconduct
Gross misconduct
Harassment of official
Head butt
Head Contact
High sticking
High Sticking the Ball
Hitting from behind
Holding
Holding the stick
Hooking
Illegal equipment
Instigator
Interference
Interference from the bench
Kicking - match penalty
Kneeing
Leaving the penalty box
Leaving the players bench
Match penalty
Misconduct
Not leaving the area of a fight
Obstruction
Penalty shot awarded
Playing with a broken stick
Reckless Play
Roughing
Roughing after whistle
Slap shot
Slashing
Spearing
Stage Fight
Taking helmet off
Third man in a fight
Throwing stick
Too many men
Tripping
Unsportsmanlike conduct
-- Všetky --
Pravidelné
Náhradníci
Dĺžka (seconds)
>
>=
<
<=
=
Mužské / Ženské
Muži
Ženy
Cancel
Apply
Žiadne údaje na zobrazenie
Loading in progress...