СР
ИЮН
22
Завершен
KRŠ
8
STA
4
Завершен
PAC
6
LUF
1
Завершен
CON
5
SZB
4
ЧТ
ИЮН
23
Завершен
KRŠ
1
STA
3
СБ
ИЮН
25
Завершен
FRE
3
BST
13
Завершен
GOL
4
TMT
9
14:30
TIM
VIK
Завершен
CHI
3
SZB
7
Завершен
LUF
4
KRŠ
11
ОТ
CON
7
Fischer Hockey Team
8
Завершен
PAC
5
STA
7
Расписание/Результаты

Статус :
МЕСТОРАСПОЛОЖЕНИЕ :
Команды :
ДАТА / ВРЕМЯКОМАНДА В ГОСТЯХ  КОМАНДА ДОМАМЕСТОРАСПОЛОЖЕНИЕСтатус
   РАУНД 1 - Osmina finala 1. Liga
суббота Июнь 11, 2022
001 - 8:00  
Gostilnica in pizzerija Chilli
 8   0 
Witch Doctors
001 - 10:00  
Strele z Bele
 9   3 
Black Steelers
001 - 11:00  
Vikingi
 6   9 
TrimTim
воскресенье Июнь 12, 2022
002 - 8:00  
Fest ekipa
 2   7 
Golazen
002 - 9:00  
Vikingi
 4   11 
TrimTim
001 - 10:00  
Jaka Muda
 5   1 
Freaky team
002 - 11:00  
Strele z Bele
 5   4 
Black Steelers
002 - 12:00  
Timing Mojstrana
 10   0 
Ench-Pro
002 - 13:00  
Gostilnica in pizzerija Chilli
 11   6 
Witch Doctors
001 - 14:00  
Timing Mojstrana
 12   2 
Ench-Pro
понедельник Июнь 13, 2022
002 - 17:00  
Jaka Muda
 8   0 
Freaky team
вторник Июнь 14, 2022
001 - 17:00  
Golazen
 6   5 
Fest ekipa
   РАУНД 2 - Četrtfinale 1. Liga
001 - 19:00  
Strele z Bele
 6  ОТ  5 
Timing Mojstrana
среда Июнь 15, 2022
001 - 18:00  
Fischer Hockey Team
 7   4 
TrimTim
001 - 19:00  
Gostilnica in pizzerija Chilli
 7   4 
Jaka Muda
001 - 20:00  
Conditus
 7   3 
Golazen
четверг Июнь 16, 2022
002 - 20:00  
Timing Mojstrana
 2   7 
Strele z Bele
суббота Июнь 18, 2022
002 - 8:00  
Gostilnica in pizzerija Chilli
 1   5 
Jaka Muda
10:00  
Conditus
 9   7 
Golazen
воскресенье Июнь 19, 2022
003 - 8:00  
Gostilnica in pizzerija Chilli
 3  ОТ  2 
Jaka Muda
002 - 9:00  
Fischer Hockey Team
 11   8 
TrimTim
   РАУНД 3 - Polfinale 1. Liga
понедельник Июнь 20, 2022
001 - 20:00  
Gostilnica in pizzerija Chilli
 4   8 
Fischer Hockey Team
вторник Июнь 21, 2022
001 - 18:00  
Strele z Bele
 4  БУЛ  5 
Conditus
002 - 19:00  
Gostilnica in pizzerija Chilli
 5   8 
Fischer Hockey Team
среда Июнь 22, 2022
002 - 20:00  
Conditus
 5   4 
Strele z Bele
   РАУНД 5 - Tekma za 11. mesto 1. Liga
суббота Июнь 25, 2022
12:30  
Freaky team
 3   13 
Black Steelers
   РАУНД 7 - Tekma za 7. mesto 1. Liga
13:30  
Golazen
 4   9 
TrimTim
   РАУНД 8 - Tekma za 5. mesto 1. Liga
14:30
Timing Mojstrana
 -   - 
Vikingi
   РАУНД 9 - Tekma za 3. mesto 1. Liga
15:30  
Gostilnica in pizzerija Chilli
 3   7 
Strele z Bele
   РАУНД 10 - Tekma za prvaka 1. Liga
17:30  
Conditus
 7  ОТ  8 
Fischer Hockey Team

 

Загрузка...