ČET
JUN
23
Konec
KRŠ
1
STA
3
SOB
JUN
25
Konec
FRE
3
BST
13
Konec
GOL
4
TMT
9
14:30
TIM
VIK
Konec
CHI
3
SZB
7
Konec
LUF
4
KRŠ
11
OT
CON
7
Fischer Hockey Team
8
Konec
PAC
5
STA
7
Razpored & Rezultati

STATUS :
LOKACIJA :
Ekipe :
DATUM / ČASGOSTJE  DOMAČILOKACIJASTATUS
   KROG 1 - Osmina finala 1. Liga
sobota, 11. junij 2022
001 - 08:00  
Gostilnica in pizzerija Chilli
 8   0 
Witch Doctors
001 - 10:00  
Strele z Bele
 9   3 
Black Steelers
001 - 11:00  
Vikingi
 6   9 
TrimTim
nedelja, 12. junij 2022
002 - 08:00  
Fest ekipa
 2   7 
Golazen
002 - 09:00  
Vikingi
 4   11 
TrimTim
001 - 10:00  
Jaka Muda
 5   1 
Freaky team
002 - 11:00  
Strele z Bele
 5   4 
Black Steelers
002 - 12:00  
Timing Mojstrana
 10   0 
Ench-Pro
002 - 13:00  
Gostilnica in pizzerija Chilli
 11   6 
Witch Doctors
001 - 14:00  
Timing Mojstrana
 12   2 
Ench-Pro
ponedeljek, 13. junij 2022
002 - 17:00  
Jaka Muda
 8   0 
Freaky team
torek, 14. junij 2022
001 - 17:00  
Golazen
 6   5 
Fest ekipa
   KROG 2 - Četrtfinale 1. Liga
001 - 19:00  
Strele z Bele
 6  OT  5 
Timing Mojstrana
sreda, 15. junij 2022
001 - 18:00  
Fischer Hockey Team
 7   4 
TrimTim
001 - 19:00  
Gostilnica in pizzerija Chilli
 7   4 
Jaka Muda
001 - 20:00  
Conditus
 7   3 
Golazen
četrtek, 16. junij 2022
002 - 20:00  
Timing Mojstrana
 2   7 
Strele z Bele
sobota, 18. junij 2022
002 - 08:00  
Gostilnica in pizzerija Chilli
 1   5 
Jaka Muda
10:00  
Conditus
 9   7 
Golazen
nedelja, 19. junij 2022
003 - 08:00  
Gostilnica in pizzerija Chilli
 3  OT  2 
Jaka Muda
002 - 09:00  
Fischer Hockey Team
 11   8 
TrimTim
   KROG 3 - Polfinale 1. Liga
ponedeljek, 20. junij 2022
001 - 20:00  
Gostilnica in pizzerija Chilli
 4   8 
Fischer Hockey Team
torek, 21. junij 2022
001 - 18:00  
Strele z Bele
 4  SO  5 
Conditus
002 - 19:00  
Gostilnica in pizzerija Chilli
 5   8 
Fischer Hockey Team
sreda, 22. junij 2022
002 - 20:00  
Conditus
 5   4 
Strele z Bele
   KROG 5 - Tekma za 11. mesto 1. Liga
sobota, 25. junij 2022
12:30  
Freaky team
 3   13 
Black Steelers
   KROG 7 - Tekma za 7. mesto 1. Liga
13:30  
Golazen
 4   9 
TrimTim
   KROG 8 - Tekma za 5. mesto 1. Liga
14:30
Timing Mojstrana
 -   - 
Vikingi
   KROG 9 - Tekma za 3. mesto 1. Liga
15:30  
Gostilnica in pizzerija Chilli
 3   7 
Strele z Bele
   KROG 10 - Tekma za prvaka 1. Liga
17:30  
Conditus
 7  OT  8 
Fischer Hockey Team

 

Loading in progress...