SOB
APR
15
Ledena dvorana Zalog
Konec
KHL Medveščak Mladi (CRO)
4
SIJ Acroni Jesenice (SLO)
0
Ledena dvorana Zalog
Konec
SIJ Acroni Jesenice (SLO)
0
KHL Medveščak Mladi (CRO)
3
Ledena dvorana Zalog
Konec
HK MK Bled (SLO)
2
HK SŽ Olimpija (SLO)
1
Ledena dvorana Zalog
Konec
HK SŽ Olimpija (SLO)
0
HK MK Bled (SLO)
5
Ledena dvorana Zalog
Konec
EC IDM VSV (AUT)
5
HK Slavija Junior 2 (SLO)
1
Ledena dvorana Zalog
Konec
HK Slavija Junior 2 (SLO)
0
EC IDM VSV (AUT)
7
Ledena dvorana Zalog
Konec
HC Zoldo (ITA)
5
HK Slavija Junior 1 (SLO)
2
Ledena dvorana Zalog
Konec
HK Slavija Junior 1 (SLO)
0
HC Zoldo (ITA)
3
Ledena dvorana Zalog
Konec
Alleghe Cortina (ITA)
1
SIJ Acroni Jesenice (SLO)
2
Ledena dvorana Zalog
Konec
SIJ Acroni Jesenice (SLO)
5
Alleghe Cortina (ITA)
5
Ledena dvorana Zalog
Konec
EC KAC (AUT)
7
HK SŽ Olimpija (SLO)
0
Ledena dvorana Zalog
Konec
HK SŽ Olimpija (SLO)
0
EC KAC (AUT)
8
Ledena dvorana Zalog
Konec
HK Slavija Junior 2 (SLO)
1
KHL Medveščak Mladi (CRO)
4
Ledena dvorana Zalog
Konec
KHL Medveščak Mladi (CRO)
3
HK Slavija Junior 2 (SLO)
0
Ledena dvorana Zalog
Konec
HC Zoldo (ITA)
2
HK MK Bled (SLO)
2
Ledena dvorana Zalog
Konec
HK MK Bled (SLO)
0
HC Zoldo (ITA)
3
Ledena dvorana Zalog
Konec
EC IDM VSV (AUT)
4
Alleghe Cortina (ITA)
1
Ledena dvorana Zalog
Konec
Alleghe Cortina (ITA)
0
EC IDM VSV (AUT)
4
Ledena dvorana Zalog
Konec
HK Slavija Junior 1 (SLO)
3
EC KAC (AUT)
0
Ledena dvorana Zalog
Konec
EC KAC (AUT)
4
HK Slavija Junior 1 (SLO)
1
NED
APR
16
Ledena dvorana Zalog
Konec
SIJ Acroni Jesenice (SLO)
4
HK SŽ Olimpija (SLO)
5
Ledena dvorana Zalog
Konec
HK Slavija Junior 2 (SLO)
0
HK Slavija Junior 1 (SLO)
8
Ledena dvorana Zalog
Konec
Alleghe Cortina (ITA)
2
EC KAC (AUT)
13
Ledena dvorana Zalog
Konec (SO)
KHL Medveščak Mladi (CRO)
1
HK MK Bled (SLO)
2
Ledena dvorana Zalog
Konec
EC IDM VSV (AUT)
4
HC Zoldo (ITA)
7
Toggle navigation
Domov
Lestvica
Razpored & Rezultati
Statistika
Statistika igralcev
Statistika vratarjev
Player Stats - Teams
Goalie Stats - Teams
Penalties Stats
Vodilni
Najboljši igralci
Najboljše ekipe
Teams
Alleghe Cortina (ITA)
EC IDM VSV (AUT)
EC KAC (AUT)
HC Zoldo (ITA)
HK MK Bled (SLO)
HK Slavija Junior 1 (SLO)
HK Slavija Junior 2 (SLO)
HK SŽ Olimpija (SLO)
KHL Medveščak Mladi (CRO)
SIJ Acroni Jesenice (SLO)
Forum
SL
ENGLISH
FRANÇAIS
SLOVENSKI
РУССКИЙ
SLOVENSKÝ
HK Slavija Junior Tournament U11 2019
Lestvica
Free version made possible by advertising.
Lestvica
Slavija JR U11 Tournament 2023 Playoff
Slavija JR U11 Tournament 2023
Deli to stran :
Tweet
Filters
Filters
Od
Za
Last Games :
Odigranih tekem
>
<
=
Vse
Home Games
Away Games
Cancel
Apply
List view
Tree view
Table view
EKIPE
W
W
EKIPE
KROG 1 - 9TH PLACE GAME
SIJ Acroni Jesenice (SLO)
0
1
HK SŽ Olimpija (SLO)
KROG 2 - 7TH PLACE GAME
HK Slavija Junior 2 (SLO)
0
1
HK Slavija Junior 1 (SLO)
KROG 3 - 5TH PLACE GAME
Alleghe Cortina (ITA)
0
1
EC KAC (AUT)
KROG 4 - 3RD PLACE GAME
KHL Medveščak Mladi (CRO)
0
1
HK MK Bled (SLO)
KROG 5 - 1ST PLACE GAME
EC IDM VSV (AUT)
0
1
HC Zoldo (ITA)
KROG 1 - 9th PLACE GAME
KROG 2 - 7th PLACE GAME
KROG 3 - 5th PLACE GAME
KROG 4 - 3rd PLACE GAME
KROG 5 - 1st PLACE GAME
SIJ Acroni Jesenice (SLO)
0
1
HK SŽ Olimpija (SLO)
HK Slavija Junior 2 (SLO)
0
1
HK Slavija Junior 1 (SLO)
Alleghe Cortina (ITA)
0
1
EC KAC (AUT)
KHL Medveščak Mladi (CRO)
0
1
HK MK Bled (SLO)
EC IDM VSV (AUT)
0
1
HC Zoldo (ITA)
#
Ekipe
GP
W
L
PTS
1
KAC
EC KAC (AUT)
1
1
0
2
2
ZOL
HC Zoldo (ITA)
1
1
0
2
3
BLD
HK MK Bled (SLO)
1
1
0
2
4
SL1
HK Slavija Junior 1 (SLO)
1
1
0
2
5
OLI
HK SŽ Olimpija (SLO)
1
1
0
2
6
MED
KHL Medveščak Mladi (CRO)
1
0
1
1
7
COR
Alleghe Cortina (ITA)
1
0
1
0
8
VSV
EC IDM VSV (AUT)
1
0
1
0
9
SL2
HK Slavija Junior 2 (SLO)
1
0
1
0
10
JES
SIJ Acroni Jesenice (SLO)
1
0
1
0
Loading in progress...