SÁB
MAR
2
12:00 p. m.
La Crosse Showtime
Midwest Falcons
12:00 p. m.
Carolina Kings
Raleigh Rockets
12:00 p. m.
Chicago Rebels
Wisconsin Frost
12:00 p. m.
Georgia Gwizzlies
Southwest Warriors
Final
Western Oklahoma Bulls
107
Missouri Capitals
91
Final
Team Trouble
113
Silicon Valley Panthers
119
Final
Massachusetts Wolves
102
Maine Bulldogs
96
03:00 p. m.
Southland Saints
Chicago Fury
Royal High School - TX Purple Reign
Final
Texas Nighthawks
112
Texas Purple Kings
87
Final
Providence Pirates
114
NH Kingz
103
Final
Bridgeport Kings
105
Bennington Martens
126
Final
Guy Levy Legends
121
San Diego Geniuses
104
Final
Peoria Pitbulls
89
Indiana Lyons
87
ACAS - Salvation Army Peacock Center
Final
Houston Red Storm
115
Alamo City All-Stars
121
TX Red Wolves - KIPP University Prep HS
Final
Lonestar Crusaders
112
Texas Red Wolves
128
Final
Nashville Aces
113
Clarksville Phoenix
116
05:00 p. m.
Tri-State Blazers
Philly Thunder
06:00 p. m.
Las Vegas Royals
Tucson Buckets
Final  (OT)
Springfield 413 Elite
97
New York Hoop Dragons
100
Fernandina Beach HS
Final
Columbus Skyhawks
123
Nassau Pride
218
07:00 p. m.
San Jose Wolfpack
Fresno Flaming Sun-Rays
Gulf Coast Gladiators - Blount H.S.
Final
Shreveport Bossier Knights
121
Gulf Coast Gladiators
151
Final
Ohio Kings
136
Columbus Wizards
123
Florida Sunblazers Venue
Final
Daytona Beach Red Devils
128
Florida Sunblazers
117
Rochester Kingz - RIT College
Final
Akron Aviators
139
Rochester Kingz
159
Final
Binghamton Bulldogs
81
Buffalo eXtreme
122
Notre Dame HS
Final
Syracuse Upstate Trojans
126
Herkimer Originals
118
North Alabama Wardogs Gym
Final
Stone Mountain Strong Steppers
89
North Alabama Wardawgs
152
DOM
MAR
3
12:00 p. m.
Tri-State Blazers
Western PA Wolverines
12:00 p. m.
Georgia Gwizzlies
Southwest Warriors
Connecticut Surge Venue - CT Sports Center
Final
Westchester Stars
103
Connecticut Surge
148
Final
California Golden Tigers
131
Fresno Flaming Sun-Rays
123
Final
Western Oklahoma Bulls
105
St. Louis Spirits
114
Final
Team Trouble
135
San Jose Knights
131
Final
Shreveport Bossier Knights
113
New Orleans Rush
98
Final
Louisville Pros
141
Indiana Legends
108
Texas Nighthawks - Camp Triumph Gym
Final
Texas Red Wolves
108
Texas Nighthawks
102
Notre Dame HS
Final
Buffalo eXtreme
119
Herkimer Originals
121
Final
Maine Bulldogs
89
NH Kingz
103
Moraine Valley Community
03:00 p. m.
Chicago Knights
Southland Saints
AZ Blazing Flames Venue - The PHhacility
03:00 p. m.
Tucson Buckets
Arizona Blazing Flames
Final
Lonestar Crusaders
110
Texas Purple Kings
116
Final
Clarksville Phoenix
104
Nashville Aces
115
Final
Guy Levy Legends
133
San Diego Geniuses
88
TX Seraphim - San Antonio College
Retirada
Austin Bats
0
Texas Seraphim
1
Final
Massachusetts Wolves
134
Bridgeport Kings
119
05:00 p. m.
Central Pennsylvania Kings
Philly Thunder
Holly Hill Family YMCA
Final
Nassau Pride
130
Daytona Beach Red Devils
116
Final
Burlington Thorobreds
103
Wyoming Valley Clutch
120
07:00 p. m.
Florida Sunblazers
Florida All Stars
Final
Binghamton Bulldogs
108
Syracuse Upstate Trojans
99
07:30 p. m.
Mississippi Silverbacks
Stone Mountain Strong Steppers
JUE
MAR
7
Final
Bridgeport Kings
132
Massachusetts Wolves
147
SÁB
MAR
9
12:00 p. m.
Indiana Legends
Hoosier State Instigators
03:00 p. m.
Contra Costa County Delta Stars
Fresno Flaming Sun-Rays
Final  (OT)
Massachusetts Wolves
107
Bennington Martens
116
Final  (OT)
Guy Levy Legends
112
Las Vegas Royals
117
Final
Georgia Gwizzlies
118
Stone Mountain Strong Steppers
116
Final
East Bay Kings
97
Team Trouble
180
Final
New Mexico Bullsnakes
128
Tucson Buckets
122
Final
Texas Purple Kings
98
Texas Red Wolves
113
Final
Peoria Pitbulls
110
Missouri Capitals
98
07:00 p. m.
Connecticut Surge
Maine Bulldogs
07:00 p. m.
Lonestar Crusaders
Texas Nighthawks
Final
Albany 518 Ballers
107
Herkimer Originals
133
Final
Louisville Pros
134
Clarksville Phoenix
136
Final
Novastars of Southern CA
129
Chula Vista Suns
124
DOM
MAR
10
Final
Texas Red Wolves
147
Texas Nighthawks
124
03:00 p. m.
Herkimer Originals
Syracuse Upstate Trojans
Final
Maine Bulldogs
95
Bennington Martens
102
Final
Hoosier State Instigators
117
Clarksville Phoenix
132
Final
New Orleans Rush
115
Shreveport Bossier Knights
118
Final
Peoria Pitbulls
99
St. Louis Spirits
97
VIE
MAR
15
Final
San Jose Wolfpack
117
Silicon Valley Panthers
138
SÁB
MAR
16
Final
Texas Seraphim
90
Western Oklahoma Bulls
92
Final
Novastars of Southern CA
105
Las Vegas Royals
142
Final
Texas Red Wolves
102
Alamo City All-Stars
109
Final
Houston Red Storm
122
Shreveport Bossier Knights
108
Final
Mississippi Silverbacks
115
Gulf Coast Gladiators
114
Final
Chicago Fury
139
Wisconsin Frost
94
Final
Chicago Knights
111
La Crosse Showtime
110
Final
Columbus Skyhawks
107
North Alabama Wardawgs
112
Final
Florida Sunblazers
116
Daytona Beach Red Devils
125
Final
Atlanta Aliens
135
Georgia Gwizzlies
120
Final
Ohio Kings
111
Clarksville Phoenix
110
Final
Nashville Aces
103
Indiana Lyons
111
Final
California Golden Tigers
163
San Jose Knights
147
05:00 p. m.
Central Pennsylvania Kings
Philly Thunder
Final
NH Kingz
107
Springfield 413 Elite
101
Final
Westchester Stars
100
Coney Island Thunder
164
Final
Garden State Warriors
109
New York Hoop Dragons
100
Final
Tri-State Blazers
101
Wyoming Valley Clutch
172
Final
Bennington Martens
101
Providence Pirates
130
07:00 p. m.
Akron Aviators
Burning River Buckets
08:00 p. m.
Rochester Kingz
Buffalo eXtreme
DOM
MAR
17
Final
Buffalo eXtreme
108
Rochester Kingz
101
Final
Western Oklahoma Bulls
88
Alamo City All-Stars
80
Final
Daytona Beach Red Devils
103
Nassau Pride
149
Final
Contra Costa County Delta Stars
111
Team Trouble
127
Final
Indiana Lyons
100
Ohio Kings
79
Final
Mississippi Silverbacks
112
Houston Red Storm
94
Final
Atlanta Aliens
130
North Alabama Wardawgs
109
Final
California Golden Tigers
96
Silicon Valley Panthers
122
Final
Herkimer Originals
89
Binghamton Bulldogs
99
SÁB
MAR
23
Bosstick Gym
Final
Peoria Pitbulls
117
Indiana Lyons
122
Gulf Coast Gladiators - Blount H.S.
Final
Western Oklahoma Bulls
115
Nassau Pride
120
Providence Pirates- Boys & Girls Club of Pawtucket
Final
NH Kingz
116
Providence Pirates
118
Gulf Coast Gladiators - Blount H.S.
Final
Mississippi Silverbacks
118
Atlanta Aliens
115
Final
Team Trouble
101
Silicon Valley Panthers
111
Bosstick Gym
Final
Burning River Buckets
90
Chicago Fury
117
Binghamton Bulldogs Sports Complex
Final
Buffalo eXtreme
87
Binghamton Bulldogs
106
Final
Philly Thunder
113
Wyoming Valley Clutch
130
DOM
MAR
24
Final
New Mexico Bullsnakes
128
Las Vegas Royals
123
Final
Chicago Fury
102
Indiana Lyons
80
Final
Mississippi Silverbacks
117
Nassau Pride
108
Final
Garden State Warriors
93
Coney Island Thunder
104
SÁB
MAR
30
Final
Binghamton Bulldogs
118
Wyoming Valley Clutch
105
Final
New Mexico Bullsnakes
112
Silicon Valley Panthers
141
SÁB
ABR
6
Final
Coney Island Thunder
111
Providence Pirates
149
DOM
ABR
7
Final  (OT)
Binghamton Bulldogs
111
Providence Pirates
108
VIE
ABR
19
Final
Silicon Valley Panthers
90
Chicago Fury
91
Final
Mississippi Silverbacks
105
Binghamton Bulldogs
104
SÁB
ABR
20
Final  (OT)
Mississippi Silverbacks
119
Chicago Fury
122
SÁB
OCT
19
12:00 p. m.
Mississippi Silverbacks
River Region Generals
12:00 p. m.
Texas Red Wolves
Austin Bats
03:00 p. m.
Texas Seraphim
Houston Red Storm
05:00 p. m.
Midlothian Marshalls
Waco Terror
07:00 p. m.
Atlanta Defenders
Atlanta Aliens
DOM
OCT
20
02:00 p. m.
Edgewood 96ers (SC)
Atlanta Defenders
ACAS - Salvation Army Peacock Center
04:00 p. m.
Lonestar Crusaders
Alamo City All-Stars
SÁB
OCT
26
12:00 p. m.
South Central Guardians
Antelope Valley Bulls
03:00 p. m.
Texas Seraphim
Texas Nighthawks
04:00 p. m.
Alamo City All-Stars
Waco Terror
Houston MI3 Center
05:00 p. m.
Mississippi Silverbacks
Houston Red Storm
06:00 p. m.
Reidsville Reapers
Central Pennsylvania Kings
07:00 p. m.
Edgewood 96ers (SC)
Columbus Skyhawks
07:00 p. m.
Southwest Warriors
Atlanta Aliens
DOM
OCT
27
02:00 p. m.
Edgewood 96ers (SC)
South Atlanta Crows
06:30 p. m.
Houston Red Storm
Midlothian Marshalls
SÁB
NOV
2
TBD
12:00 p. m.
Mississippi Silverbacks
New Orleans Rush
12:00 p. m.
Texas Nighthawks
Texas Red Wolves
01:00 p. m.
Edgewood 96ers (SC)
Carolina Kings
01:00 p. m.
Raleigh Rockets
Reidsville Reapers
ACAS - Salvation Army Peacock Center
04:00 p. m.
Texas Seraphim
Alamo City All-Stars
04:00 p. m.
Texas Purple Kings
Waco Terror
06:00 p. m.
Lonestar Crusaders
Midlothian Marshalls
Strong Steppers - Mount Moriah
07:00 p. m.
Atlanta Defenders
Stone Mountain Strong Steppers
07:00 p. m.
Perserverance Panthers
Atlanta Aliens
DOM
NOV
3
12:00 p. m.
Stone Mountain Strong Steppers
Carolina Kings
12:00 p. m.
Mississippi Silverbacks
Baton Rouge Crusaders
SÁB
NOV
9
12:00 p. m.
Waco Terror
Houston Red Storm
12:00 p. m.
Chula Vista Suns
Ventura County Orcas
12:00 p. m.
South Central Guardians
Las Vegas Royals
12:00 p. m.
Austin Bats
Texas Red Wolves
01:00 p. m.
Edgewood 96ers (SC)
Charlotte Flight
03:00 p. m.
Midlothian Marshalls
Lonestar Crusaders
04:00 p. m.
Carolina Kings
Circle City Pythons
MS Silverbacks Silverbacks - MSD Gym
06:00 p. m.
Gulf Coast Gladiators
Mississippi Silverbacks
06:30 p. m.
Alamo City All-Stars
Texas Nighthawks
Strong Steppers - Mount Moriah
07:00 p. m.
Southwest Warriors
Stone Mountain Strong Steppers
07:00 p. m.
Reidsville Reapers
Richmond Ram Chargers
DOM
NOV
10
12:00 p. m.
Stone Mountain Strong Steppers
Mississippi Silverbacks
12:00 p. m.
Carolina Kings
Southwest Warriors
03:00 p. m.
Houston Red Storm
Texas Seraphim
SÁB
NOV
16
12:00 p. m.
Stone Mountain Strong Steppers
Circle City Pythons
12:00 p. m.
Mississippi Silverbacks
Gulfport Kings
12:00 p. m.
Ventura County Orcas
Las Vegas Royals
12:00 p. m.
Chula Vista Suns
Las Vegas Royals
12:00 p. m.
Texas Nighthawks
Midlothian Marshalls
04:00 p. m.
Houston Red Storm
Alamo City All-Stars
04:00 p. m.
Lonestar Crusaders
Waco Terror
04:00 p. m.
Columbus Skyhawks
Edgewood 96ers (SC)
04:00 p. m.
Texas Purple Kings
Austin Bats
05:00 p. m.
Antelope Valley Bulls
South Central Guardians
07:00 p. m.
South Atlanta Crows
Atlanta Aliens
08:00 p. m.
Reidsville Reapers
Granite City Devil Dogs
DOM
NOV
17
12:00 p. m.
Mississippi Silverbacks
Shreveport Bossier Knights
02:00 p. m.
Houston Red Storm
Texas Red Wolves
03:00 p. m.
Midlothian Marshalls
Texas Seraphim
05:00 p. m.
Charlotte Flight
Carolina Kings
05:00 p. m.
South Central Guardians
Guy Levy Legends
SÁB
NOV
23
12:00 p. m.
Stone Mountain Strong Steppers
South Atlanta Crows
12:00 p. m.
Mississippi Silverbacks
North Alabama Wardawgs
12:00 p. m.
Novastars of Southern CA
Ventura County Orcas
12:00 p. m.
South Central Guardians
Inland Empire Hounds
01:00 p. m.
Goldsboro Wings
Reidsville Reapers
03:00 p. m.
Alamo City All-Stars
Lonestar Crusaders
03:00 p. m.
Texas Seraphim
Austin Bats
04:00 p. m.
California Horsemen
Chula Vista Suns
05:00 p. m.
Carolina Kings
Richmond Ram Chargers
05:00 p. m.
Waco Terror
Midlothian Marshalls
07:00 p. m.
Texas Red Wolves
Texas Nighthawks
DOM
NOV
24
12:00 p. m.
Las Vegas Royals
Ventura County Orcas
VIE
NOV
29
05:00 p. m.
Houston Red Storm
Texas City Torch
SÁB
NOV
30
12:00 p. m.
Chula Vista Suns
Guy Levy Legends
12:00 p. m.
South Central Guardians
Fresno Flaming Sun-Rays
03:00 p. m.
Texas Seraphim
Texas City Torch
05:00 p. m.
Austin Bats
Lonestar Crusaders
05:00 p. m.
Texas Red Wolves
Houston Red Storm
07:00 p. m.
Edgewood 96ers (SC)
Atlanta Aliens
07:00 p. m.
Reidsville Reapers
Tri-State Blazers
DOM
DIC
1
12:00 p. m.
Waco Terror
Texas City Torch
12:00 p. m.
Silicon Valley Panthers
San Jose Wolfpack
12:00 p. m.
Texas Red Wolves
Midlothian Marshalls
03:00 p. m.
Texas Purple Kings
Texas Seraphim
Tabla de Posiciones

American Basketball Association
ABA International - Japan

American Basketball Association Central Region
ABA Central Black Division

ABA Central Blue Division

ABA Central Red Division

ABA Central White Division

American Basketball Association East Region
ABA East Black Division

ABA East Blue Division

ABA East Red Division

ABA East White Division

American Basketball Association South Region
ABA South Black Division

ABA South Blue Division