SAT
MAR
2
12:00 PM
La Crosse Showtime
Midwest Falcons
12:00 PM
Carolina Kings
Raleigh Rockets
12:00 PM
Chicago Rebels
Wisconsin Frost
12:00 PM
Georgia Gwizzlies
Southwest Warriors
Final
Western Oklahoma Bulls
107
Missouri Capitals
91
Final
Team Trouble
113
Silicon Valley Panthers
119
Final
Massachusetts Wolves
102
Maine Bulldogs
96
3:00 PM
Southland Saints
Chicago Fury
Royal High School - TX Purple Reign
Final
Texas Nighthawks
112
Texas Purple Kings
87
Final
Providence Pirates
114
NH Kingz
103
Final
Bridgeport Kings
105
Bennington Martens
126
Final
Guy Levy Legends
121
San Diego Geniuses
104
Final
Peoria Pitbulls
89
Indiana Lyons
87
ACAS - Salvation Army Peacock Center
Final
Houston Red Storm
115
Alamo City All-Stars
121
TX Red Wolves - KIPP University Prep HS
Final
Lonestar Crusaders
112
Texas Red Wolves
128
Final
Nashville Aces
113
Clarksville Phoenix
116
5:00 PM
Tri-State Blazers
Philly Thunder
6:00 PM
Las Vegas Royals
Tucson Buckets
Final  (OT)
Springfield 413 Elite
97
New York Hoop Dragons
100
Fernandina Beach HS
Final
Columbus Skyhawks
123
Nassau Pride
218
7:00 PM
San Jose Panthers
Fresno Flaming Sun-Rays
Gulf Coast Gladiators - Blount H.S.
Final
Shreveport Bossier Knights
121
Gulf Coast Gladiators
151
Final
Ohio Kings
136
Columbus Wizards
123
Florida Sunblazers Venue
Final
Daytona Beach Red Devils
128
Florida Sunblazers
117
Rochester Kingz - RIT College
Final
Akron Aviators
139
Rochester Kingz
159
Final
Binghamton Bulldogs
81
Buffalo eXtreme
122
Notre Dame HS
Final
Syracuse Upstate Trojans
126
Herkimer Originals
118
North Alabama Wardogs Gym
Final
Stone Mountain Strong Steppers
89
North Alabama Wardawgs
152
SUN
MAR
3
12:00 PM
Tri-State Blazers
Western PA Wolverines
12:00 PM
Georgia Gwizzlies
Southwest Warriors
Connecticut Surge Venue - CT Sports Center
Final
Westchester Stars
103
Connecticut Surge
148
Final
California Golden Tigers
131
Fresno Flaming Sun-Rays
123
Final
Western Oklahoma Bulls
105
St. Louis Spirits
114
Final
Team Trouble
135
San Jose Knights
131
Final
Shreveport Bossier Knights
113
New Orleans Rush
98
Final
Louisville Pros
141
Indiana Legends
108
Texas Nighthawks - Camp Triumph Gym
Final
Texas Red Wolves
108
Texas Nighthawks
102
Notre Dame HS
Final
Buffalo eXtreme
119
Herkimer Originals
121
Final
Maine Bulldogs
89
NH Kingz
103
Moraine Valley Community
3:00 PM
Chicago Knights
Southland Saints
AZ Blazing Flames Venue - The PHhacility
3:00 PM
Tucson Buckets
Arizona Blazing Flames
Final
Lonestar Crusaders
110
Texas Purple Kings
116
Final
Clarksville Phoenix
104
Nashville Aces
115
Final
Guy Levy Legends
133
San Diego Geniuses
88
TX Seraphim - San Antonio College
Forfeit
Austin Bats
0
Texas Seraphim
1
Final
Massachusetts Wolves
134
Bridgeport Kings
119
5:00 PM
Central Pennsylvania Kings
Philly Thunder
Holly Hill Family YMCA
Final
Nassau Pride
130
Daytona Beach Red Devils
116
Final
Burlington Thorobreds
103
Wyoming Valley Clutch
120
7:00 PM
Florida Sunblazers
Florida All Stars
Final
Binghamton Bulldogs
108
Syracuse Upstate Trojans
99
7:30 PM
Mississippi Silverbacks
Stone Mountain Strong Steppers
THU
MAR
7
Final
Bridgeport Kings
132
Massachusetts Wolves
147
SAT
MAR
9
12:00 PM
Indiana Legends
Hoosier State Instigators
3:00 PM
Contra Costa County Delta Stars
Fresno Flaming Sun-Rays
Final  (OT)
Massachusetts Wolves
107
Bennington Martens
116
Final  (OT)
Guy Levy Legends
112
Las Vegas Royals
117
Final
Georgia Gwizzlies
118
Stone Mountain Strong Steppers
116
Final
East Bay Kings
97
Team Trouble
180
Final
New Mexico Bullsnakes
128
Tucson Buckets
122
Final
Texas Purple Kings
98
Texas Red Wolves
113
Final
Peoria Pitbulls
110
Missouri Capitals
98
7:00 PM
Connecticut Surge
Maine Bulldogs
7:00 PM
Lonestar Crusaders
Texas Nighthawks
Final
Albany 518 Ballers
107
Herkimer Originals
133
Final
Louisville Pros
134
Clarksville Phoenix
136
Final
Novastars of Southern CA
129
Chula Vista Suns
124
SUN
MAR
10
Final
Texas Red Wolves
147
Texas Nighthawks
124
3:00 PM
Herkimer Originals
Syracuse Upstate Trojans
Final
Maine Bulldogs
95
Bennington Martens
102
Final
Hoosier State Instigators
117
Clarksville Phoenix
132
Final
New Orleans Rush
115
Shreveport Bossier Knights
118
Final
Peoria Pitbulls
99
St. Louis Spirits
97
FRI
MAR
15
Final
San Jose Panthers
117
Silicon Valley Panthers
138
SAT
MAR
16
Final
Texas Seraphim
90
Western Oklahoma Bulls
92
Final
Novastars of Southern CA
105
Las Vegas Royals
142
Final
Texas Red Wolves
102
Alamo City All-Stars
109
Final
Houston Red Storm
122
Shreveport Bossier Knights
108
Final
Mississippi Silverbacks
115
Gulf Coast Gladiators
114
Final
Chicago Fury
139
Wisconsin Frost
94
Final
Chicago Knights
111
La Crosse Showtime
110
Final
Columbus Skyhawks
107
North Alabama Wardawgs
112
Final
Florida Sunblazers
116
Daytona Beach Red Devils
125
Final
Atlanta Aliens
135
Georgia Gwizzlies
120
Final
Ohio Kings
111
Clarksville Phoenix
110
Final
Nashville Aces
103
Indiana Lyons
111
Final
California Golden Tigers
163
San Jose Knights
147
5:00 PM
Central Pennsylvania Kings
Philly Thunder
Final
NH Kingz
107
Springfield 413 Elite
101
Final
Westchester Stars
100
Coney Island Thunder
164
Final
Garden State Warriors
109
New York Hoop Dragons
100
Final
Tri-State Blazers
101
Wyoming Valley Clutch
172
Final
Bennington Martens
101
Providence Pirates
130
7:00 PM
Akron Aviators
Burning River Buckets
8:00 PM
Rochester Kingz
Buffalo eXtreme
SUN
MAR
17
Final
Buffalo eXtreme
108
Rochester Kingz
101
Final
Western Oklahoma Bulls
88
Alamo City All-Stars
80
Final
Daytona Beach Red Devils
103
Nassau Pride
149
Final
Contra Costa County Delta Stars
111
Team Trouble
127
Final
Indiana Lyons
100
Ohio Kings
79
Final
Mississippi Silverbacks
112
Houston Red Storm
94
Final
Atlanta Aliens
130
North Alabama Wardawgs
109
Final
California Golden Tigers
96
Silicon Valley Panthers
122
Final
Herkimer Originals
89
Binghamton Bulldogs
99
SAT
MAR
23
Bosstick Gym
Final
Peoria Pitbulls
117
Indiana Lyons
122
Gulf Coast Gladiators - Blount H.S.
Final
Western Oklahoma Bulls
115
Nassau Pride
120
Providence Pirates- Boys & Girls Club of Pawtucket
Final
NH Kingz
116
Providence Pirates
118
Gulf Coast Gladiators - Blount H.S.
Final
Mississippi Silverbacks
118
Atlanta Aliens
115
Final
Team Trouble
101
Silicon Valley Panthers
111
Bosstick Gym
Final
Burning River Buckets
90
Chicago Fury
117
Binghamton Bulldogs Sports Complex
Final
Buffalo eXtreme
87
Binghamton Bulldogs
106
Final
Philly Thunder
113
Wyoming Valley Clutch
130
SUN
MAR
24
Final
New Mexico Bullsnakes
128
Las Vegas Royals
123
Final
Chicago Fury
102
Indiana Lyons
80
Final
Mississippi Silverbacks
117
Nassau Pride
108
Final
Garden State Warriors
93
Coney Island Thunder
104
SAT
MAR
30
Final
Binghamton Bulldogs
118
Wyoming Valley Clutch
105
Final
New Mexico Bullsnakes
112
Silicon Valley Panthers
141
SAT
APR
6
Final
Coney Island Thunder
111
Providence Pirates
149
SUN
APR
7
Final  (OT)
Binghamton Bulldogs
111
Providence Pirates
108
FRI
APR
19
Final
Silicon Valley Panthers
90
Chicago Fury
91
Final
Mississippi Silverbacks
105
Binghamton Bulldogs
104
SAT
APR
20
Final  (OT)
Mississippi Silverbacks
119
Chicago Fury
122
SAT
OCT
19
12:00 PM
Mississippi Silverbacks
River Region Generals
3:00 PM
Texas Seraphim
Houston Red Storm
5:00 PM
Midlothian Marshalls
Waco Terror
SUN
OCT
20
2:00 PM
Edgewood 96ers (SC)
Atlanta Defenders
ACAS - Salvation Army Peacock Center
4:00 PM
Lonestar Crusaders
Alamo City All-Stars
SAT
OCT
26
12:00 PM
South Central Guardians
Antelope Valley Bulls
3:00 PM
Texas Seraphim
Texas Nighthawks
4:00 PM
Alamo City All-Stars
Waco Terror
Houston MI3 Center
5:00 PM
Mississippi Silverbacks
Houston Red Storm
7:00 PM
Edgewood 96ers (SC)
Columbus Skyhawks
SUN
OCT
27
2:00 PM
Edgewood 96ers (SC)
South Atlanta Crows
SAT
NOV
2
TBD
12:00 PM
Mississippi Silverbacks
New Orleans Rush
12:00 PM
Texas Nighthawks
Texas Red Wolves
1:00 PM
Edgewood 96ers (SC)
Carolina Kings
ACAS - Salvation Army Peacock Center
4:00 PM
Texas Seraphim
Alamo City All-Stars
4:00 PM
Texas Purple Kings
Waco Terror
6:00 PM
Lonestar Crusaders
Midlothian Marshalls
Strong Steppers - Mount Moriah
7:00 PM
Atlanta Defenders
Stone Mountain Strong Steppers
SUN
NOV
3
12:00 PM
Stone Mountain Strong Steppers
Carolina Kings
12:00 PM
Mississippi Silverbacks
Baton Rouge Crusaders
SAT
NOV
9
12:00 PM
Waco Terror
Houston Red Storm
12:00 PM
Chula Vista Suns
Ventura County Orcas
12:00 PM
South Central Guardians
Las Vegas Royals
1:00 PM
Edgewood 96ers (SC)
Charlotte Flight
3:00 PM
Midlothian Marshalls
Lonestar Crusaders
4:00 PM
Carolina Kings
Circle City Pythons
MS Silverbacks Silverbacks - MSD Gym
6:00 PM
Gulf Coast Gladiators
Mississippi Silverbacks
6:30 PM
Alamo City All-Stars
Texas Nighthawks
Strong Steppers - Mount Moriah
7:00 PM
Southwest Warriors
Stone Mountain Strong Steppers
SUN
NOV
10
12:00 PM
Stone Mountain Strong Steppers
Mississippi Silverbacks
12:00 PM
Carolina Kings
Southwest Warriors
3:00 PM
Houston Red Storm
Texas Seraphim
SAT
NOV
16
12:00 PM
Stone Mountain Strong Steppers
Circle City Pythons
12:00 PM
Mississippi Silverbacks
Gulfport Kings
12:00 PM
Ventura County Orcas
Las Vegas Royals
12:00 PM
Chula Vista Suns
Las Vegas Royals
12:00 PM
Texas Nighthawks
Midlothian Marshalls
4:00 PM
Houston Red Storm
Alamo City All-Stars
4:00 PM
Lonestar Crusaders
Waco Terror
4:00 PM
Columbus Skyhawks
Edgewood 96ers (SC)
4:00 PM
Texas Purple Kings
Austin Bats
5:00 PM
Antelope Valley Bulls
South Central Guardians
SUN
NOV
17
12:00 PM
Mississippi Silverbacks
Shreveport Bossier Knights
3:00 PM
Midlothian Marshalls
Texas Seraphim
5:00 PM
Charlotte Flight
Carolina Kings
5:00 PM
South Central Guardians
Guy Levy Legends
SAT
NOV
23
12:00 PM
Stone Mountain Strong Steppers
South Atlanta Crows
12:00 PM
Mississippi Silverbacks
North Alabama Wardawgs
12:00 PM
Novastars of Southern CA
Ventura County Orcas
12:00 PM
South Central Guardians
Inland Empire Hounds
3:00 PM
Alamo City All-Stars
Lonestar Crusaders
3:00 PM
Texas Seraphim
Austin Bats
4:00 PM
California Horsemen
Chula Vista Suns
5:00 PM
Carolina Kings
Richmond Ram Chargers
5:00 PM
Waco Terror
Midlothian Marshalls
7:00 PM
Texas Red Wolves
Texas Nighthawks
SUN
NOV
24
12:00 PM
Las Vegas Royals
Ventura County Orcas
SAT
NOV
30
12:00 PM
Chula Vista Suns
Guy Levy Legends
12:00 PM
South Central Guardians
Fresno Flaming Sun-Rays
3:00 PM
Texas Seraphim
Texas City Torch
5:00 PM
Austin Bats
Lonestar Crusaders
7:00 PM
Edgewood 96ers (SC)
Atlanta Aliens
SUN
DEC
1
12:00 PM
Waco Terror
Texas City Torch
3:00 PM
Texas Purple Kings
Texas Seraphim
SAT
DEC
7
12:00 PM
Stone Mountain Strong Steppers
Columbus Skyhawks
12:00 PM
Chula Vista Suns
Novastars of Southern CA
ACAS - Salvation Army Peacock Center
4:00 PM
Texas Nighthawks
Alamo City All-Stars
4:00 PM
Texas Purple Kings
Lonestar Crusaders
5:00 PM
Tri-State Blazers
Carolina Kings
5:00 PM
Texas Red Wolves
Waco Terror
5:00 PM
California Horsemen
South Central Guardians
Atlanta Aliens Venue - Grant Park Gym
7:00 PM
Mississippi Silverbacks
Atlanta Aliens
Player Card

From: To:

Tom GARRICK, JR. | #22
Providence Pirates  

Small Forward, Shooting Guard | Height: 6'4"
PTS
-
PTS/G
-
FTA
-
FTM
-
FT%
-
2PA
-
2PM
-
2P%
-
3PA
-
3PM
-
3P%
-
OREB
-
DREB
-
REB
-
REB/G
-
AST
-
AST/G
-
STL
-
STL/G
-
TO
-
BLK
-
BLK/G
-
GP
-
No game found
Loading in progress...